Interessant

Een vergelijking van de Big Tien Universiteiten

Een vergelijking van de Big Tien Universiteiten

De Big Ten Athletic Conference omvat enkele van de beste openbare universiteiten van het land, evenals een van de beste privé-universiteiten van het land. Het zijn allemaal grote onderzoeksuniversiteiten met significante master- en doctoraatsprogramma's naast niet-gegradueerde programma's. Op atletisch vlak hebben deze Divisie I-scholen ook veel sterke punten. Acceptatie- en afstudeerpercentages lopen echter sterk uiteen. In de onderstaande tabel staan ​​de 14 Big Ten-scholen naast elkaar voor een eenvoudige vergelijking.

Snelle feiten: de Big Ten-conferentie

  • Northwestern University is de enige particuliere universiteit in de conferentie, en het is ook de meest selectieve.
  • De Ohio State University heeft de grootste niet-gegradueerde inschrijving bij de Big Ten. Noordwest is het kleinst.
  • De universiteit van Nebraska heeft de laagste 4-jarige en 6-jarige afstudeercijfers in de conferentie.
  • De universiteit van Iowa biedt het hoogste percentage studenten beurzen.

In de onderstaande tabel kunt u op de naam van een universiteit klikken om meer informatie over toelating te krijgen, waaronder SAT-score, ACT-score en GPA-gegevens voor toegelaten studenten.

Een vergelijking van de Big Tien Universiteiten
UniversiteitUndergrad inschrijvingAanvaardingspercentageOntvangers van subsidiehulp4-jarig afstudeerpercentage6-jarige afstuderen
Illinois33,95562%49%70%84%
Indiana33,42977%63%64%78%
Iowa24,50383%84%53%73%
Maryland29,86847%61%70%86%
Michigan29,82123%50%79%92%
Michigan State38,99678%48%53%80%
Minnesota35,43352%62%65%80%
Nebraska20,95480%75%41%69%
Northwestern8,7008%60%84%94%
Staat van Ohio45,94652%74%59%84%
Penn State40,83556%34%66%85%
Purdue32,13258%50%55%81%
rutgers35,64160%49%61%80%
Wisconsin31,35852%50%61%87%

Niet-gegradueerde inschrijving: Northwestern University is duidelijk de kleinste van de scholen in de Big Ten, terwijl de Ohio State University de grootste is. Zelfs Noordwest is echter een grote school met meer dan 22.000 studenten wanneer afgestudeerde studenten in aanmerking worden genomen. Studenten die op zoek zijn naar een meer intieme universiteitsomgeving waarin ze hun collega's en professoren goed zullen leren kennen, zouden het beter doen aan een liberal arts college dan een van de leden van de Big Ten. Maar voor studenten die op zoek zijn naar een grote, bruisende campus met veel schoolgeest, is de conferentie zeker het overwegen waard.

Acceptatie tarief: Noordwest is niet alleen de kleinste school in de Big Ten, het is ook verreweg de meest selectieve. Je hebt hoge cijfers en gestandaardiseerde testscores nodig om binnen te komen. Michigan is ook zeer selectief, vooral voor een openbare instelling. Bekijk deze artikelen om een ​​idee te krijgen van je toegangskansen: SAT Score Vergelijking voor de Big Ten | ACT-scorevergelijking voor de Big Ten.

Subsidiesteun: Het percentage studenten dat subsidie ​​ontvangt, is de afgelopen jaren bij de meeste Big Ten-scholen gedaald. De staat Iowa en Ohio kennen een aanzienlijke meerderheid van de studenten toe, maar andere scholen doen dat lang niet zo goed. Dit kan een belangrijke factor zijn bij het kiezen van een school wanneer het prijskaartje van Northwestern meer dan $ 74.000 is, en zelfs een openbare universiteit zoals Michigan kost meer dan $ 64.000 voor sollicitanten buiten de staat.

4-jarig afstudeerpercentage: We beschouwen universiteit meestal als een investering van vier jaar, maar de realiteit is dat een aanzienlijk percentage studenten dat doetniet afgestudeerd in vier jaar. Northwestern doet duidelijk het beste om studenten binnen vier jaar de deur uit te krijgen, voor een groot deel omdat de school zo selectief is dat studenten worden ingeschreven die goed voorbereid zijn op de universiteit, vaak met veel AP-credits. Afstudeercijfers moeten een factor zijn wanneer u een school overweegt, want een investering van vijf of zes jaar is duidelijk een heel andere vergelijking dan een investering van vier jaar. Dat is nog een of twee jaar collegegeld betalen, en minder jaren een inkomen verdienen. Het afstudeerpercentage van 36% van Nebraska onderscheidt zich echt als een probleem.

6-jarig afstudeerpercentage: Er zijn veel redenen waarom studenten niet binnen vier jaar afstuderen - werk, gezinsverplichtingen, coöp- of certificatievereisten, enzovoort. Om deze reden zijn zes jaar afstudeercijfers een veel voorkomende maat voor het succes van een school. De leden van de Big Ten doen het op dit vlak behoorlijk goed. Alle scholen studeren in zes jaar ten minste tweederde van de studenten af ​​en de meeste zijn meer dan 80%. Ook hier overtreft Northwestern alle openbare universiteiten - hoge kosten en zeer selectieve opnames hebben zo zijn voordelen.

Gegevensbron: het nationale centrum voor onderwijsstatistieken


Bekijk de video: Waarom wordt het heelal steeds groter en groter? Het LAB #23 (Augustus 2021).